Przejdź do treści

Posadzki przemysłowe


 

 

Posadzki przemysłowe (jak i powłoki żywiczne) doskonale sprawdzają się w halach produkcyjnych, warsztatach, magazynach, parkingach oraz w obiektach handlowych i administracyjnych.


Wykonujemy betonowe posadzki przemysłowe w pełnym przekroju, w tym:

  • płyty betonowe zbrojone siatką lub włóknami (stalowymi lub polipropylenowymi)
  • powłoki ochronne betonu w tym beton utwardzany powierzchniowo z użyciem wypełniaczy mineralnych lub metalicznych


Posiadamy powłoki ochronne dla różnych warunków aplikacji i eksploatacji. Staramy się dobrać powłoki betonowe w sposób pozwalający na dostosowanie nawierzchni do indywidualnych wymagań inwestora, jak i do charakteru pomieszczenia. W zależności od potrzeb, poza wspomnianym utwardzaniem powierzchniowym, możemy betonową powierzchnię barwić, zacierać na ostro, polerować, szlifować.

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest TASKPRO, siedziba: Trzebinia, ul. Krzywa 23.