Przejdź do treści

Posadzki żywiczne

 

 

Coraz częściej stosuje się już nie tylko w obiektach przemysłowych, ale również w budynkach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej, gdyż są bardzo praktyczne i estetyczne. Żywica tworzy szczelną powłokę odporną na działania chemiczne, mechaniczne i temperatury wyższe od temperatury otoczenia. Są jednocześnie łatwe w utrzymaniu czystości.

 

 Najważniejsze zalety posadzek żywicznych to przede wszystkim:

  •  szczelność,
  •  wytrzymałość mechaniczna (na ściskanie, zginanie, ścieranie),
  • twardość,
  •  łatwość w utrzymaniu czystości,
  • i praktycznie bezspoinowość dla powierzchni mniejszych niż 6x6m – w zasadzie odtwarzamy dylatacje wykonane w betonie.

 

W naszej ofercie wykonujemy:

 

1. Posadzki epoksydowe

 

Doskonale sprawdzają się w halach produkcyjnych, warsztatach, magazynach, parkingach oraz w obiektach handlowych i administracyjnych. Są wykonywane przy użyciu wysokiej jakości żywic epoksydowych, które dają możliwość tworzenia praktycznych, użytecznych oraz estetycznych powierzchni:

  • posadzki epoksydowe cienko powłokowe (0,5-0,8 mm) metodą malarską, polegającą na nanoszeniu pigmentowanej żywicy na podłoże betonowe,
  • powłoki grubowarstwowe (2-4 mm) cechujące się lekko antypoślizgową fakturą, wypełniane naturalnym lub kolorowym kruszywem kwarcowym oraz posadzki o zupełnie gładkiej powierzchni, znajdujące zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach handlowych, produkcji czystej, itp.,
  • powierzchnie antyelektrostatyczne, które doskonale odprowadzają ładunki elektryczne (stosowane m.in. w strefach zagrożenia wybuchem).

 

2. Posadzki poliuretanowe

 

Cechują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne (w tym promieniowanie UV) oraz na różnego typu obciążenia. Są polecane w szczególności na rampach, parkingach wielopoziomowych, tarasach. Dostępne w wersji gładkiej oraz antypoślizgowej.

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest TASKPRO, siedziba: Trzebinia, ul. Krzywa 23.