Przejdź do treści

Wylewki anhydrytowe

 

 

Istotną zaletą wylewek anhydrytowych jest niemal idealnie równa i gładka powierzchnia. Płynna konsystencja wylewek anhydrytowych nadaje im naturalne właściwości samopoziomujące, co pozwala uzyskać idealnie równe i gładkie powierzchnie, dzięki czemu można obniżyć koszty związane z dalszymi pracami wykończeniowymi poprzez oszczędność kleju w przypadku układania terakoty.

 

Główne zalety wykonywanej przez nas wylewki anhydrytowej :

  • Posiada właściwości samopoziomujące
  • Duża wytrzymałość na ściskanie
  • Duża wytrzymałość na zginanie
  • Obniżenie grubości minimalnej do 35 mm
  • Nie wymagają zbrojenia
  • Estetyczne wykonanie dużych pół dylatacyjnych (nawet do 900m2)
  • Zmniejszenie ilości materiału do minimum

Budując dom lub wykańczając mieszkanie, coraz częściej decydujemy się na ogrzewanie podłogowe. Rezygnując z grzejników, zyskujemy dodatkową przestrzeń i większą swobodę w aranżacji wnętrz. Ogrzewanie podłogowe musi jednak przede wszystkim spełniać swoją podstawową funkcję. Stąd tak bardzo ważna jest decyzja o wyborze takiej posadzki, która nie będzie izolować ciepła oddawanego przez gąszcz rur grzewczych, ale przewodzić je i oddawać do pomieszczenia.

Optymalnym uzupełnieniem podłogowych systemów grzewczych są anhydrytowe wylewki samopoziomujące. Charakteryzuje je wysoki współczynnik przenikania ciepła (λz = 1,66 - 1,87 W/mk), który ma bezpośredni wpływ na szybki i łatwy przepływ ciepła, wytwarzanego przez instalacje ogrzewania podłogowego do pomieszczenia. Także płynna konsystencja wylewki bez pęcherzy powietrza,  ułatwia przenikanie ciepła.

Technologia wykonania wylewek anhydrytowych wymaga minimalnej otuliny rur grzejnych (zaledwie 35 mm), co daje niewielki współczynnik oporu przewodzenia ciepła, a także mniejszy ciężar wylewki. To z kolei sprawia, że wylewki te można stosować także na drewnianych stropach.

 

Oferujemy bezpłatną możliwość wcześniejszego obejrzenia i zniwelowania budowy oraz doradztwo techniczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowanej kadrze, świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości.

 

Zapraszamy do współpracy !

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest TASKPRO, siedziba: Trzebinia, ul. Krzywa 23.